Untitled Document
Kurumsal Kimlik

As Tartı Elektronik Tartı Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.  sektöründe en iyi yerlere gelebilmek için sürekli olarak kendini yenileyen, teknolojiye ayak uyduran bir sistem kurarak, en iyi kalitede hizmet ve kesin çözümler sunarak sektöründe yerini alarak müşteri portföyünü genişletmektedir.
Sektöründe iyi yerlere gelmek amacıyla hassas teraziler, laboratuar terazileri, market ve otomasyon terazileri, endüstriyel basküller,dolum sistemleri,tank tartım sistemleri gibi özel kısımlarda da faaliyetlerini sürdürerek müşterisine her konuda cevap verebilecek duruma gelebilmek için bayilik ve servisliklerini arttırmıştır.

Hedefimiz, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın gurur kaynağı olan firmamızı daha ileriye taşımak ve sektöründe lider konumda kalmasını sağlamak ve  teknolojiyi takip ederek kaliteli, her konumda çözüm üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.
Satışını ve servisliğini yaptığımız ürünleri bir araya geldiğinde tartım sektöründe en geniş ürün yelpazesi kullanıcılarımızın hizmetine sunulmaktadır.